• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 31

15426847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal z witryną w stanie deweloperskim 18314096 15426847 Na sprzedaż lokal 131m2, parter6 w budynku z 2016r z windą, Ursynów, Wyczółki.Lokal w stanie deweloperskim, z dużą witryną, są dwa wejścia (od frontu i zaplecza), w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych. Przy lokalu przystanki autobusowe, duży ruch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 768 500 PLN (13 500 zł/m2)

11
-
131 m2
2016
15886669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witrynami w ruchliwej lokalizacji 27763908 15886669 Na sprzedaż lokal 73 m2 z witrynami na parterze w budynku z 2001r., Ursynów Kabaty.Witryny od strony ruchliwej ulicy (piesi, samochody),  przystosowany do lekkiej działalności gastronomicznej, też koncesja na alkohol. Idealny na kawiarnię, lodziarnię...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 825 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
-
73 m2
-
15844252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny lokal na dowolną działalność 26828288 15844252 Na sprzedaż lokal 95,09m2, na parterze 2-piętrowego budynku z 2015 r., Ursynów Północny.Lokal narożny, umeblowany, z przestronnymi witrynami, przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Klimatyzacja kanałowa, wenty...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (21 053 zł/m2)

4
-
95 m2
2015
15461540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal przy metrze 19087218 15461540 Na sprzedaż lokal 203,61 m2, parter11 w budynku z 2003 r. z windą, Ursynów, Natolin.Idealny na przychodnię rehabilitacyjną, lekarską, stomatologiczną, klinikę dermatologiczną, salon kosmetyczny, biuro, punkt przedszkolny, szkołę językową, drogerię i ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 000 PLN (9 355 zł/m2)

5
-
203 m2
2003
15772521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny lokal na dowolną działalność 25612911 15772521 Na sprzedaż lokal 89m2 w budynku wolnostojącym, Ursynów-Centrum.Witryny, wejście od ulicy, duży ruch pieszy i samochodowy, doskonały na sklep, punkt usługowy, salon sprzedaży, biuro.Lokal to:* otwarta przestrzeń sprzedażowo-usługowa: klimatyzacja;* z...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (6 429 zł/m2)

11
-
70 m2
-
14364412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124664 14364412 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem 23 pokoje BOOKING COM oraz z dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (9 224 zł/m2)

11
-
1301 m2
2015
14363488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124604 14363488 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem mieszkania na wyanjem oraz dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obwodn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (8 439 zł/m2)

11
-
711 m2
2015
15872864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27502942 15872864 Na sprzedaż lokal użytkowy w Warszawie, Kabaty, ul. Mielczarskiego. Cena nieruchomości wynosi 1 260 000 PLN, co przekłada się na 9 921 PLN za metr kwadratowy. Lokal o powierzchni 127 m² (61m² parter i 66m² przyziemie), idealny pod usługi, sklep, wete...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (9 921 zł/m2)

2
-
127 m2
1994
15687176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23959366 15687176 Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ YIELD 7%Termin realizacji inwestycji lipiec 2025. Lokal o powierzchni 108 m² w budynku apartamentowo–usługowym, w otoczeniu innyc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
-
108 m2
2026
15687656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970082 15687656 Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ YIELD 7%Termin realizacji inwestycji lipiec 2025. Lokal o powierzchni 108 m² w budynku apartamentowo–usługowym, w otoczeniu innyc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
-
108 m2
2026
15881550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27638191 15881550 Przedstawiamy lokal usługowy, idealny pod działalność gastronomiczną i nie tylko, z pełnym zapleczem z systemem wentylacyjnym - kuchennym i bytowym. To przestronne miejsce o powierzchni 100 m, rozłożone na dwóch poziomach, które zapewni komfort pracy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (14 700 zł/m2)

3
-
100 m2
1995
15892676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899506 15892676 Niezależny obiekt biurowy 825m 2 na dużej działce 4600m2 na Ursynowie w Pyrach, z możliwością realizacji większych inwestycji. Świetna lokalizacja, w pobliżu inne obiekty handlowe i usługowe, wjazd na autostradę A2, przystanki autobu...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 000 PLN (32 727 zł/m2)

11
-
825 m2
1997