• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 19

15643925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 5-pokojowe biuro, klimatyzacja 23142088 15643925 Na sprzedaż lokal biurowy 96,20 m2, parter, w budynku z 1990 r. z windą, Praga-Południe, Grochów.Lokal odświeżony, gotowy do użytkowania. Doskonały na siedzibę firmy, biuro księgowe, projektowe, gabinety terapii zajęciowej dla dzieci, punkt usługowy....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

948 000 PLN (9 875 zł/m2)

5
-
96 m2
1990
15603622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal w stanie deweloperskim 22260731 15603622 Na sprzedaż podpiwniczony lokal 888m2, parter i -13 z windą w budynku z 2016r z windą, Praga-Południe, Gocławek.Duże witryny, 3 niezależne wejścia (możliwość podziału na mniejsze), lokal w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji na dowolną działal...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (7 892 zł/m2)

11
-
887 m2
-
15671068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23662458 15671068 Na sprzedaż kamienica do remontu Praga Południe, Plac SzembekaBudynek z 1923r. z sześcioma lokalami mieszkalnymi, położony w doskonałej lokalizacji przy samym Placu Szembeka na warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 620 000 PLN (10 234 zł/m2)

11
-
256 m2
-
15893499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913245 15893499 Warszawa – sprzedam lokal usługowy idealny pod gabinet i medycynę, inwestycja Aleje Praskie (Develia).Lokal posiada duże witryny od strony ul. Poskarbińskiej oraz dodatkowe okna z tyłu, doskonały pod gabinet lub inną działalność wymagającą światła dz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 318 383 PLN (19 107 zł/m2)

1
-
69 m2
-
15888963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27835553 15888963 Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada dwie duże witryny, co w okolicy z intensywnym ruchem pieszym zapewnia ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 634 000 PLN (17 021 zł/m2)

6
-
96 m2
1993
13490323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97591 13490323 Lokal użytkowy 73.5m2 na I piętrze z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.Duże witryny. Ekspozycja reklam na całe Rondo Wiatraczna.Lokal usytuowany w ciągu lokali handlowo-usługowych.Duży ruch pieszy i samochodowy.Największy węzeł komunikacyjny ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (13 565 zł/m2)

7
-
73.5 m2
2001
15752878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25179273 15752878 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową, jak i inwestycję. Otoczenie nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

509 960 PLN (22 172 zł/m2)

1
-
23 m2
1910
15752877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25179272 15752877 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową, jak i inwestycję. Otoczenie nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

422 915 PLN (21 146 zł/m2)

1
-
20 m2
1910
15886334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27753764 15886334 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker2 niezależne wejścia - można prowadzić działalność od ulicy i mieć mieszkanie 2 pokojowe z tyłu. W lokalu były gabinety. Witryna i wejście od ulicy osiedlowej. Lokal w środku wielkiego osiedla.Lokal idealn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

846 000 PLN (14 339 zł/m2)

6
-
59 m2
-
15849521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26971570 15849521 Oferta sprzedaży biura o powierzchni 987 mkw.Biuro znajduje się na drugim piętrze 6-piętrowego biurowca, który charakteryzuje się dobrym standardem wykończenia oraz dogodną lokalizacją.Standard Wykończenia:Całkowicie wykończona powierzchnia w wysok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 000 PLN (8 612 zł/m2)

10
-
987 m2
2000
15765961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
metro-świetna lokalizacja- do adaptacji 25494674 15765961 Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu.Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługową, medyczną lub biurową.Charakterystyka lokalu:Stan: deweloperski (po in...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (9 213 zł/m2)

1
-
141 m2
2001
15843235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26806857 15843235 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 86,2 mkw, położony na Gocławiu w dzielnicy Praga - Południe przy ul. Kard. A. Kakowskiego. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku mieszkalnego. Wejście do lokalu z dwoma witrynami znajduje s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (17 442 zł/m2)

2
-
86 m2
2000