• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Królewska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Królewska

Znaleźliśmy 310 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Warszawa

15884769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27711243 15884769 Kameralny budynek magazynowo - biurowy mieszczący się przy głównej arterii komunikacyjnej Białołęki, przy ul. Modlińskiej.1. Zagospodarowana działka o powierzchni 1646m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy 2. Budynek 993,2m2 pow. użytkowej jedno...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 100 000 PLN (10 171 zł/m2)

1
-
993 m2
2012
15848254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935179 15848254 Biuro 3 piętra, w małym, kameralnym budynku (7 pięter) z recepcją na parterze i podziemnym parkingiem. W budynku recepcja na parterze, dwie windy. Lokal ma dwa osobne wejścia więc można go traktować jako jeden lub podzielić na dwa niezależne. Standar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 300 000 PLN (20 621 zł/m2)

1
-
354 m2
-
15889927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864640 15889927 Polecam na sprzedaż lokal inwestycyjny na nowoczesnym osiedlu premium, zasiedlonym przez mieszkańców od 2018 roku. Lokal znajduje w Inwestycji się na dolnym Mokotowie, w budynku o podwyższonym standardzie, niedaleko metra przystanek Metro Wilanowska....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 845 000 PLN (24 526 zł/m2)

5
-
116 m2
2017
15889926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864639 15889926 Oferujemy do sprzedaży frontowy lokal usługowy w znakomitej lokalizacji Mokotowa, przy ul. Wołoskiej.Powierzchnia: 121.59 m²Wejścia: 2 niezależne wejścia od poziomu ulicyWysokość: 3,7 mWitryny: bardzo duże, doskonała ekspozycja i widoczność ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 153 000 PLN (26 058 zł/m2)

2
-
121 m2
2025
15854271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072668 15854271 Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Na powierzchni lokalu znajdzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 365 260 PLN (26 255 zł/m2)

2
-
52 m2
1930
15829036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26622672 15829036 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii i najnowszych standardach położony przy ulicy Daniszewskiej w War...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN (10 455 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025
15764143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy Lokal Gastronomiczny w Sercu Warszawy - 25439710 15764143 Wyjątkowy Lokal Gastronomiczny w Sercu Warszawy - ul. WilczaZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę nieruchomości zlokalizowanej w prestiżowej części Śródmieścia, przy ulicy Wilczej, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Mokotowskiej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 522 500 PLN (30 150 zł/m2)

3
-
150 m2
1912
15873075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy 27511910 15873075 Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna. Całkowita powierzchnia lokalu to 57,5m2 oraz dodatkowo 6,5m2 piwnica.Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym. Są to w pełni wyposażone lokal...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 930 zł/m2)

11
-
57 m2
1959
15869230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27404678 15869230 Lokal o wysokości 5m !!! Idealny na gabinet stomatologiczny, kosmetyczny, biuro, małe przedszkole, pracownię architektoniczną, kancelarię prawną itp. Możliwość swobodnej aranżacji, obecnie podzielony jest na otwartą przestrzeń o pow. 120 m2 i 3 pom...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 090 000 PLN (19 808 zł/m2)

11
-
156 m2
1974
15175219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11712558 15175219 OBIEKT ODDANY DO UŻYTKOWANIA !!!Do sprzedaży ostatni w inwestycji lokal użytkowy o powierzchni 110 m2 na warszawskim Bródnie, w doskonałej lokalizacji.Ten ponad 100 metrowy lokal można dowolnie zaaranżować pod swoje potrzeby. Duży ruch pieszych dzięk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 045 000 PLN (9 500 zł/m2)

1
-
110 m2
-
15334610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny Lokal+3 Parkingi|Na Parterze|108,90 m2 16098372 15334610 Mamy przyjemność zaprezentować lokal o łącznej powierzchni 108,9 m² zlokalizowany przy ulicy Szpaczej.Lokal idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność usługowo-handlową. Znajdują się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (12 963 zł/m2)

11
-
108 m2
2020
15334598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal na parterze|2022 roku|Blisko Factory Annopol 16098371 15334598 Mamy przyjemność zaprezentować lokal o łącznej powierzchni 69,19 m² Lokal idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność usługowo-handlową. Znajdują się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców okolicy, jak i osób z i...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (13 029 zł/m2)

11
-
69 m2
2022