• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 18

15864758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27272341 15864758 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo), Bolkowska

1 250 000 PLN (15 763 zł/m2)

5
-
79.3 m2
2002
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15718295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24550032 15718295 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. WYSOKA STOPU ZWROTUParametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 130 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat od grudnia 2021 roku, - ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 000 PLN (16 500 zł/m2)

1
-
130 m2
2021
15687238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23960625 15687238 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. WYSOKA STOPU ZWROTUParametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 130 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat od grudnia 2021 roku, - ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 000 PLN (16 500 zł/m2)

1
-
130 m2
2021
15687655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970080 15687655 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o pow. 38,98m2 , położony na Bemowie przy ul. Człuchowskiej 49.Lokal doskonale widoczny z głównej ulicy, przy przystanku autobusowym, stacji metra Szeligowska.Lokal położony w ciągu innych lokali handlowo - us...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

974 500 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
38.98 m2
2024
15687239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23960631 15687239 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o pow. 38,98m2 , położony na Bemowie przy ul. Człuchowskiej 49.Lokal doskonale widoczny z głównej ulicy, przy przystanku autobusowym, stacji metra Szeligowska.Lokal położony w ciągu innych lokali handlowo - us...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

974 500 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
38.98 m2
2024
15687657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970081 15687657 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. WYSOKA STOPU ZWROTUParametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 130 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat od grudnia 2021 roku, - ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 000 PLN (16 500 zł/m2)

1
-
130 m2
2021
15795093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26089693 15795093 Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią ✔ Najemca HEBE✔ Umowa najmu 10 lat✔ YIELD 6% Lokal o powierzchni 400 m² w budynku apartamentowo–usługowym, w otoczeniu innych lokali usługowych, blisko przejść dla pieszych, przystanków ko...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
-
400 m2
2026
15750054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25114767 15750054 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. WYSOKA STOPU ZWROTUParametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 130 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat od grudnia 2021 roku, - ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 000 PLN (16 500 zł/m2)

1
-
130 m2
2021
15730233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24773794 15730233 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. WYSOKA STOPU ZWROTUParametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 130 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat od grudnia 2021 roku, - ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 000 PLN (16 500 zł/m2)

1
-
130 m2
2021
15730296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24777396 15730296 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 122,19 m2 , zlokalizowany na parterze budynku usytuowanego przy ul. Lazurowej w dzielnicy Bemowo . W pobliżu przystanki autobusowe. Na powierzchnię składają się: 4 pomieszczenia biurowe, pomieszczenie socjalne (k...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 698 441 PLN (13 922 zł/m2)

11
-
122 m2
-
15890612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27882444 15890612 Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo–handlowy o powierzchni 74,83 mkw., położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

748 300 PLN (10 112 zł/m2)

2
-
74 m2
2000