• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Tułowice Parkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tułowice i Parkowa

Znaleźliśmy 4,199 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15487265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19665825 15487265 Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa.Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 kmKliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wielofunkcyjny budynek produkcyjno, usługowo, magazynowy o pow. ok. 700 m2 zlok...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 500 000 PLN (3 571 zł/m2)

11
-
700 m2
1998
15482761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19549296 15482761 LOKAL USŁUGOWO - MIESZKALNYM w centrum Gościna.Nieruchomość stanowi działka gruntu o pow. 127 m2 zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 123,44 m2 składającym się z : Parter:- pokój 1 ( sala sprzedaży ) - 19,79 m2,- pokój ...

Gościno (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

380 000 PLN (3 089 zł/m2)

11
-
123 m2
-
15439718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18585014 15439718 Na sprzedaż zakład produkcyjny w miejscowości Orneta w powiecie lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Powierzchnia zakładu ok. 3000 m2Powierzchnia działki: W zakładzie były produkowane elementy złączne (wkręty, śruby itp.) oraz jest działająca lini...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

850 000 PLN (283 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15147787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10991193 15147787 Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 66,83 m2, usytuowanego w samym centrum Kołobrzegu.Wokół znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz dogodne połączenia komunikacyjne.Ten atrakcyjny lokal znajduje się w p...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
66 m2
1998
12455153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92311 12455153 Lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 43,28 m2 położony w części piwnicznej pasażu ( winda zjeżdża do piwnicy).Budynek V kondygnacyjnego z 2002 r.LOKALIZACJA - Centrum miasta Kołobrzeg, sąsiedztwo lokali handlowo- usługowych Lokal nadaje się na biur...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

470 000 PLN (10 930 zł/m2)

11
-
43 m2
2002
12454850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92284 12454850 Oferta dla osoby chcącej otworzyć swoją działalność gospodarczą w branży fryzjersko-kosmetycznej.Kołobrzeg lokal użytkowy o pow. 41 m2 w samym centrum kołobrzeskiej starówki.Lokal znajduje się w przyziemiu budynku mieszkalnego z wejściem od głównej u...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (13 095 zł/m2)

2
-
42 m2
1996
15890906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883651 15890906 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 265 m² Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. Lokal posiada duże, przeszklone witryny od strony ulicy, kt&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 000 PLN (10 189 zł/m2)

11
-
265 m2
2016
15890923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883596 15890923 Dochodowa kamienica na Rynku w Miechowie - lokale handlowo-usługowe, wysoka stopa zwrotu Na sprzedaż oferujemy nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym obejmującą dwa budynki o łącznej powierzchni użytkowej ok. 350 m 2 , położone bezp...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

3 900 000 PLN (11 143 zł/m2)

7
-
350 m2
1900
15881901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27652089 15881901 Cena nieruchomości wynosi 395 000 PLN, co stanowi doskonałą okazję dla rolników poszukujących nowej ziemi do inwestycji lub rozwoju swojego gospodarstwa.Działka rolna o powierzchni 4,28ha, położona w malowniczej części Krubin, gmina Sanniki. To wyjąt...

Krubin (Mazowieckie, gm. Sanniki)

395 000 PLN (9 zł/m2)

1
-
42800 m2
-
15890612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27882444 15890612 Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo–handlowy o powierzchni 74,83 mkw., położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

748 300 PLN (10 112 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006