• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 57

15403078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17761327 15403078 Lokal biurowy na 1 piętrze składający się z 5 pomieszczeń w centrum Szczecina przy ul. Jagiellońskiej- cześć przy nowo wyremontowanej al. Wojska Polskiego. Lokal posiada swoją witrynę przy wejściu do klatki schodowej. Lokal nadaje się pod prowadzenie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (7 278 zł/m2)

5
-
82.3 m2
1930
15629577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22830053 15629577 Zapraszam na prezentację lokalu o powierzchni 297,9 m2 w doskonałej lokalizacji w pobliżu CH Kaskada. Lokal składa się z dwóch części: dużej otwartej sala sprzedaży oraz pomieszczeń pomocniczych. Lokal bardzo uniwersalny może zadowolić gusta wymagają...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 000 PLN (8 276 zł/m2)

1
-
290 m2
1920
15737899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24897118 15737899 Jeżeli szukasz lokalu z duszą w atrakcyjnej lokalizacji w sercu miasta, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą wyjątkową ofertą. Lokal idealny pod działalność typu kawiarnia, klubokawiarnia, pub, sklep muzyczny lub pod inną branżę, gdzie lic...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (5 777 zł/m2)

1
-
82.91 m2
1920
15705540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24281015 15705540 SUPER OFERTA lokalu znajdującego się na Deptaku Bogusława, czyli w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Szczecinie, gdzie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, klubów, barów. Miejsce znane i lubiane przez Szczecinian, każdego dnia i wi...

Szczecin (Centrum), Księcia Bogusława X

2 400 000 PLN (8 889 zł/m2)

1
-
270 m2
2008
15640505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23066702 15640505 Przedstawiamy ofertę WYNAJĘTEGO lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych skrzyżowań. Duży ruch pieszy, generowany przez okoliczne sklepy, restauracje, przejście...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

1 600 000 PLN (12 003 zł/m2)

1
-
133.3 m2
1930
15753018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25182985 15753018 Na sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej.Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń open space, 2 gabinety, zaplecze socjalne. Istnieje możliwość dos...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (7 035 zł/m2)

4
-
112.3 m2
2010
15731877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796881 15731877 Lokal zlokalizowany na parterze w rewelacyjnym punkcie miasta z wejściem z poziomu 0. Lokal posiada witrynę, przed lokalem duży ruch pieszy i kołowy. Idealna lokalizacja na sklep, działalność finansową, usługi, biuro. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Po...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 550 000 PLN (11 481 zł/m2)

1
-
135 m2
-
13438459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 89043 13438459 Doskonały lokal handlowy, usługowy lub biurowy.Na sprzedaż super usytuowany lokal (Krzywoustego przy Heliosie) w bardzo dobrej cenie. Lokal o przeznaczeniu handlowym, usługowym lub biurowym. Obiekt z dużą witryną, wejściem bezpośrednio z ulicy w dosk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (7 373 zł/m2)

1
-
217 m2
1930
15305282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15307022 15305282 Na sprzedaż świeżo wyremontowany lokal usługowy w samym centrum miasta., zlokalizowany przy galerii Kaskada. Na metraż 55 m2, składają się dwa pomieszczenia główne oraz dwa zaplecza plus łazienka z wc.Lokal idealnie nadaje się, min.:&nbs...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 255 zł/m2)

1
-
55 m2
1930