• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Goczałkowice-Zdrój Borowinowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Goczałkowice-Zdrój i Borowinowa

Znaleźliśmy 4,201 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15411366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 17934883 15411366 Telefon bezpośredni do Agenta:5*0*4***8*7*8***5*9*6Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego położonego w ścisłym centrum miejscowości Świerzawa przy pl. Wolności nr 44, 16 km od Złotoryi i 22 km od Jeleniej Góry. Lokal mieści ...

Świerzawa (Dolnośląskie, gm. Świerzawa)

195 000 PLN (1 413 zł/m2)

2
-
138 m2
1900
13490323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97591 13490323 Lokal użytkowy 73.5m2 na I piętrze z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.Duże witryny. Ekspozycja reklam na całe Rondo Wiatraczna.Lokal usytuowany w ciągu lokali handlowo-usługowych.Duży ruch pieszy i samochodowy.Największy węzeł komunikacyjny ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (13 565 zł/m2)

7
-
73.5 m2
2001
15887183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27779256 15887183 Na sprzedaż, budynek usługowo- handlowy nad morzem ( tylko 300 m od morza), Jarosławiec, ul. Bałtycka, 3.498.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-handlowy położony w absolutnie najlepszej lokalizacji Jarosławca przy skrzyżowaniu ulic...

Jarosławiec (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

3 498 000 PLN (12 231 zł/m2)

4
1
286 m2
-
15886436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27757911 15886436 Na sprzedaż, dochodowy biznes nad morzem Słodkie Lenistwo , Przewłoka, ul. Elizy Orzeszkowej, 1.789.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.bej6YUyc6rS7A Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni funkcjonujący ośrodek domków letniskowych nad morzem, w od...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 789 000 PLN (11 181 zł/m2)

12
1
160 m2
2018
15560457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Lokal komercyjny w centrum Nakła 21326840 15560457 Oferta na wyłączność biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576-440-755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjnousługowohandlowego usytuowanego na parterze budynku w centrum Nakła nad Notecią.Lokal składa się z sześciu pom...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

249 000 PLN (1 221 zł/m2)

7
-
204 m2
-
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
15881236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27626428 15881236 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Chciałbyś mieszkać w luksusowych wnętrzach i jednocześnie zarabiać ?Mam dla Ciebie rozwiązanie!!!Przestronny gotowy do zamieszkania, w standardzie premium dom z odrębną powierzchnią 100 m2 do wynajęcia...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
-
500 m2
2014
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15087777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9399849 15087777 Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. NIERUCHOMOŚĆ STANOWI IDEALNE ROZWIĄZANIE POD BAZĘ TRANSPORTOWĄ, MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNĄ. Obecnie obiekt to czynnie działający ...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

10
1
600 m2
-
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
14862485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3574649 14862485 Działka o powierzchni niemal 8 tysięcy m2 z kilkoma budynkami oraz wielkim parkingiem. Oferta obejmuje teren o powierzchni 7960 m2, na którym znajdują się m.in: funkcjonujący młyn wodny, budynek produkcyjno-warsztatowo-biurowy, hala warsztatowa, waga...

Ratajów (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 490 000 PLN (756 zł/m2)

11
-
1970 m2
-