• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Świerczów Opolska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świerczów i Opolska

Znaleźliśmy 4,186 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15890159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27873400 15890159 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej.Oferta dostępna TYLKO w biurze Gaudium.Lokalizacja:Lokal położony jest w Gdyni przy ul. Swarzewskiej.Dogodne położenie wśród zabudowy mieszkaniowej zapewnia stał...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

190 000 PLN (4 524 zł/m2)

1
-
42 m2
-
15108120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9986544 15108120 Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą. Umowa najmu 5+5, począwszy od IV 2021r. Stopa zwrotu na poziomie 5%. Czynsz najmu pobierany jest w walucie euro, natomiast waloryzacja następuje na podstawie podanej przez GUS inflacji. Grunt własnościowy. Lokal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 504 800 PLN (21 262 zł/m2)

1
-
400 m2
1900
13345355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1636690 13345355 Do wynajmu lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum. Posiada dużą witrynę, ogrzewanie miejskie. Wejście do niego po kilku schodkach. Lokal posiada klimatyzację oraz instalację alarmową. Czynsz do wspólnoty to ok. 400 pln.Powyższa propozycja ni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (14 063 zł/m2)

1
-
128 m2
1900
15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15487265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19665825 15487265 Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa.Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 kmKliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wielofunkcyjny budynek produkcyjno, usługowo, magazynowy o pow. ok. 700 m2 zlok...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 500 000 PLN (3 571 zł/m2)

11
-
700 m2
1998
15482761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19549296 15482761 LOKAL USŁUGOWO - MIESZKALNYM w centrum Gościna.Nieruchomość stanowi działka gruntu o pow. 127 m2 zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 123,44 m2 składającym się z : Parter:- pokój 1 ( sala sprzedaży ) - 19,79 m2,- pokój ...

Gościno (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

380 000 PLN (3 089 zł/m2)

11
-
123 m2
-
15439718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18585014 15439718 Na sprzedaż zakład produkcyjny w miejscowości Orneta w powiecie lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Powierzchnia zakładu ok. 3000 m2Powierzchnia działki: W zakładzie były produkowane elementy złączne (wkręty, śruby itp.) oraz jest działająca lini...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

850 000 PLN (283 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15147787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10991193 15147787 Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 66,83 m2, usytuowanego w samym centrum Kołobrzegu.Wokół znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz dogodne połączenia komunikacyjne.Ten atrakcyjny lokal znajduje się w p...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
66 m2
1998
12455153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92311 12455153 Lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 43,28 m2 położony w części piwnicznej pasażu ( winda zjeżdża do piwnicy).Budynek V kondygnacyjnego z 2002 r.LOKALIZACJA - Centrum miasta Kołobrzeg, sąsiedztwo lokali handlowo- usługowych Lokal nadaje się na biur...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

470 000 PLN (10 930 zł/m2)

11
-
43 m2
2002