• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15510981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy obiekt z ujęciem wody żródlanej EKO 20143778 15510981 Gotowy biznes z ekologicznym , bardzo wydajnym ujęciem wody żródlanej .Pomorze Zachodnie, Mirosławiec ( unikalne ujęcie wody żródlanej z głębokości 36 m ) Wysoka wydajność, nieograniczpone zasoby, tuż przy podobnym  ujęciu wody  z której zaopatruje s...

Mirosławiec (Zachodniopomorskie, gm. Mirosławiec)

1 150 000 PLN (114 zł/m2)

12
-
10123 m2
-
15509653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Hala magazyn lokal handlowy w Kcyni 20118854 15509653 Kcynia lokal 280m2 hala sprzedażowaOferuję na sprzedaż nieruchomość handlowo-magazynową w województwie kujawsko-pomorskim, w samym centrum miasta Kcyni.Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok 280m2 plus strych, położony n...

Kcynia (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kcynia)

375 000 PLN (1 136 zł/m2)

8
-
330 m2
1920
15574599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż z K.W 18m2 Tczew Królowej Jadwigi 21629448 15574599 Witam Serdecznie.Sprzedam garaż murowany jednostanowiskowy położony przy ulicy Królowej Jadwigi w Tczewie. Powierzchnia garażu 18 metrów. Garaż wraz z gruntem jest potwierdzony Księgą Wieczystą, bez obciążeń hipotecznych. Garaż posiada prąd, dwuskrzy...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

45 000 PLN (2 500 zł/m2)

1
-
18 m2
1980
15572879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Gotowy biznes!! Wulkanizacja Restauracja 21598533 15572879 Oferta inwestycyjna, wulkanizacja, restauracja w miejscowości Kowalewo, gmina Szubin, województwo kujawsko-pomorskie,Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej, dochodowej nieruchomości komercyjnej położonej w miejscowości Kowalewo, w...

Kowalewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

1 990 000 PLN (4 772 zł/m2)

12
-
417 m2
2011
15509616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość komercyjna, duże możliwości! 20118712 15509616 Kontakt:Alicja Skonieczna 662-036-327Przedstawiamy Państwu nieruchomość komercyjną, w Kamieniu Krajeńskim!Nieruchomość składa się z 6 działek, o łącznej powierzchni 13415 m2 oraz z zabudowy o powierzchni łącznej 2051 m2. Zabudowa działek, składa się ...

Kamień Krajeński (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

4 999 000 PLN (2 368 zł/m2)

12
-
2111 m2
-
15509284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom-obiekt komercyjny -inwestycyjny ,Police 20 20117579 15509284 Zapraszam do oglądnięcia filmiku z pięknymi walorami tej posiadłości Przedstawiam NIEPOWTARZALNĄ nieruchomość położoną w Policach na terenie wysokiej klasy walorów Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy”. Nieruchomości wymienione poniżej w większości s...

Police (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

8 500 000 PLN (51 zł/m2)

12
-
166022 m2
-
15509632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek handlowo usługowy 20118696 15509632 Budynek handlowo usługowy  322,9 mkw  Nakło nad Notecią działka 1033 mkw inwestycjaNa sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Nakle nad Notecią.Mamy do zaoferowania atrakcyjny budynek handlowo-usługowyBudynek ten jest przestronny i oferuje szerokie możl...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

690 000 PLN (2 143 zł/m2)

8
-
322 m2
1970
15508992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWIEC INWESTYCYJNY W SUPER LOKALIZACJI ! 20116016 15508992 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz tel. 793 775 800                                         GOTOWIEC INWESTYCYJNY W SUPER LOKALIZACJI !                                                   OFERTA SKIEROWANA DO INWESTORÓW !                   ...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

4 997 000 PLN (5 432 zł/m2)

12
-
920 m2
1997
15508893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA ! Hale produkcyjne z budynkiem mieszkalnym! 20115880 15508893 Kontakt:Andrzej SaturE-mail: [email protected]. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają atrakcyjną nieruchomość idealnie nadającą się dla przedsiębiorców szukających przestrzeni do prowadzenia działalności produkcyjnej c...

Gozd (Zachodniopomorskie, gm. Bobolice)

994 000 PLN (690 zł/m2)

12
-
1440 m2
1975
15509210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość z dużym potencjałem w dobrej cenie! 20117723 15509210 Kontakt:Andrzej SaturE-mail: [email protected]. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają w okazyjnej cenie nieruchomość z dużym potencjałem, która jest zlokalizowana w miejscowości Miłocice na trasie Miastko-Szczecinek   ...

Miłocice (Pomorskie, gm. Miastko)

1 999 000 PLN (1 799 zł/m2)

10
-
1111 m2
2012
15509324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS !!! ODNOWIONA W ATRAKCYJNYM MIEJSCU! 20117709 15509324 Odnowiona kamienicę na samym RYNKU.Na parterze znajdują się LOKAL HANDLOWY z dużą witryną ok 200m2- 1 piętro ok 60m2 mieszkanie- 2 piętro ok 60m2 mieszkanieBudynek w ostatnich latach przeszedł generalny remontKONTAKT:Jacek Pokoratel.: 519 676 844Kont...

Świecie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świecie)

1 900 000 PLN (5 938 zł/m2)

5
-
320 m2
1910
15508860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość z potencjałem! 20115998 15508860 Kontakt:Alicja Skonieczna tel. 662-036-327Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość, w miejscowości Pawłowo, 6 km od centrum Chojnic.Idealną pod inwestycje, jako działalność gospodarcza, czy też pod własny dom.Możliwość budowy hali.Budynki do...

Pawłowo (Pomorskie, gm. Chojnice)

1 565 000 PLN (3 130 zł/m2)

7
-
500 m2
-