• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 305

15878917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL NA SPRZEDAŻ - WOLA KOŁO - STABILNY NAJEMCA 27602502 15878917 [OPIS OGÓLNY] Oferujemy na sprzedaż lokal w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Znajduje się on na parterze pawilonu handlowo-usługowego przy skrzyżowaniu ulicy Obozowej i Deotymy na warszawskim Kole.W lokalu działa stabilny i długoletn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (10 069 zł/m2)

11
-
144 m2
-
15844653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy Marina Mokotów 26842378 15844653 Lokal Usługowy 77 m² - Prestiżowa Marina MokotówPrezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 77 m², usytuowany w sercu jednego z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych osiedli Warszawy - Marina Mokotów. Nieruchomość znajduje się na parterz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (19 351 zł/m2)

1
-
77 m2
2012
15833993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy lokal z potencjałem 26745288 15833993 Część zdjęć stanowi wizualizację i nie odzwierciedla stanu rzeczywistego. Wizualizacje są oznaczone w galerii zdjęć odpowiednim podpisem.Poszukujesz prestiżowego lokalu z potencjałem na cele mieszkalne sercu Warszawy?Luksusowy lokal przy Tamka 16 na ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 542 000 PLN (17 176 zł/m2)

4
-
148 m2
2001
15687943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy 128 m2 / rondo Reagana 23976406 15687943 Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 128 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, tuż przy rondzie Reagana. Lokal znajduje się na terenie dużego, zamkniętego osiedla, które liczy około 30 budynków - to doskonałe miejs...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (9 375 zł/m2)

11
-
128 m2
-
15591795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w świetnej lokalizacji na Twój biznes! 22015482 15591795 Lokal usługowy 63 m² na Mokotowie - Twoje miejsce na biznes!Wyjątkowa oferta dla wymagających przedsiębiorców!Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej działalności i zapewni komfort zarówno Tobie, jak i Twoim klientom? Oferujemy nowoczesny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 841 zł/m2)

3
-
63 m2
2011
15717197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny budynek z magazynem 800 m2 24529667 15717197 Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownięOferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, doskonale nadający się na siedzibę firmy, biuro z magazynem, lekką produkc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 000 PLN (4 999 zł/m2)

11
-
800 m2
2000
15798513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26172710 15798513 Miejsce parkingowe w hali garażowej Warszawa ul. Książkowa (zamknięte osiedle)Na sprzedaż oferuję miejsce parkingowe w wielopoziomowej hali garażowej zlokalizowanej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Książkowej. Garaż wyposażony jest w szlab...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 000 PLN (3 833 zł/m2)

11
-
12 m2
2000
14364412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124664 14364412 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem 23 pokoje BOOKING COM oraz z dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (9 224 zł/m2)

11
-
1301 m2
2015
14363488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124604 14363488 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem mieszkania na wyanjem oraz dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obwodn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (8 439 zł/m2)

11
-
711 m2
2015
12769908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 93528 12769908 Doskonałe miejsce na siedzibę firmy lub hurtownię zaledwie 4 km od ścisłego centrum. Budynek znajduje w bardzo dobrej lokalizacji na Woli na osiedlu Młynów. W pobliżu tramwaje i autobusy. Posiada 4 kondygnacje ok 140m2 każda, zagospodarowane podzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

11
-
500 m2
-
13896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2202975 13896085 Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie połączone powierzchnie. Możliwość prowadzenia szerokiej działąlności usługowej i produkcyjnej.Zakup maszyn do negocjacji. Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (1 892 zł/m2)

11
-
740 m2
-
15882270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27659044 15882270 Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej.Dane techniczne budynku:Powierzchnia zabudowy budynku: 680,76 mkw....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 233 640 PLN (12 907 zł/m2)

11
-
2265 m2
2012