• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 18

15813660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26563214 15813660 Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość na Bemowie w Warszawie Na działce usytuowane się 2 budynki: biurowo-magazynowy oraz biurowo-mieszkalny. Budynek biurowo-magazynowy (ul. Połczyńska 93) posiada powierzchnię użytkową 627 m2.Budynek b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 000 PLN (8 141 zł/m2)

1
-
2334 m2
1996
15396581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17608330 15396581 Lokal usługow 23 lata wynajmowany (obowiązuje cesja umowy)Sala użytkowa typu Open Space o łącznej powierzchni 170 m².Stan lokalu: bardzo dobry, wykończenie wg najwyższych standardówPrzeprowadzony generalny remont lokalu 4 lata temu.- wysokość pomies...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 000 PLN (21 765 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15830414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26672855 15830414 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCzęść (12) wolnostojącego budynku usługowo-mieszkalnego w doskonałej lokalizacji na Bemowie, niedaleko skrzyżowania ul. Wrocławskiej i Radiowej! Tylko u nas! Bez prowizji!! Nieruchomość stanowi połowę woln...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 171 171 PLN (7 724 zł/m2)

12
-
540 m2
-
15847527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26917560 15847527 Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze w inwestycji Metro Zachód.W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem 730 820 800.Więcej interesujących ofert na naszej stronie www.coronanieruchomosci.plTreść niniejszego ogłoszenia ni...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 940 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
-
97 m2
2025
15753213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25193504 15753213 Wolnostojący budynek usytuowany na osiedlu Górczewska wśród bloków mieszkalnych.Budynek otacza dzierżawiony od spółdzielni ogródek o powierzchni 400 mkw. Ogródek jest ogrodzony.Przed budynkiem parking na cztery samochody.Parter budynku przeznaczony b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

11
-
132 m2
1994
15485087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19608054 15485087 Lokal 170 m2 usytuowany na parterze budynku, witryny od strony ulicy. Przed lokalem dużo wolnych miejsc do parkowania, oraz bazarek osiedlowy; w związku z tym występuje tu duży ruch pieszych. Na powierzchnię lokalu składa się główna sala oraz mniejs...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (17 647 zł/m2)

11
-
170 m2
-