• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Darłowo

Znalezionych ofert: 6

15884925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714688 15884925 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie ponosi wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż: dochodowa nieruchomość komercyjna w top lokalizacji Darłówko, ul. Kąpielowa 8Cena: 6 900 000 złROI: 18,5% (zwrot inwestycji w ok. 6 lat)Jeśli szukasz nieru...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

6 900 000 PLN (12 346 zł/m2)

5
-
558.9 m2
1998
15733925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24810394 15733925 Wyjątkowy pensjonat w Darłówku – doskonała inwestycja nad morzem!Przedstawiamy Państwu dochodowy, trzykondygnacyjny pensjonat zlokalizowany zaledwie 400 metrów od plaży w Darłówku.Ta nieruchomość to idealne miejsce na rozwijanie działalności turystyc...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

6 800 000 PLN (8 293 zł/m2)

1
-
820 m2
2014
15721197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24598420 15721197 Wyjątkowy pensjonat w Darłówku – doskonała inwestycja nad morzem!Przedstawiamy Państwu dochodowy, trzykondygnacyjny pensjonat zlokalizowany zaledwie 400 metrów od plaży w Darłówku.Ta nieruchomość to idealne miejsce na rozwijanie działalności turystyc...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

6 800 000 PLN (8 293 zł/m2)

1
-
820 m2
2014
14822689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26591 14822689 Lokalizacja przy samym Rynku to prawdziwa gratka dla inwestora z pomysłem - sprawdź sam. Bezczynszowy lokal o łącznej powierzchni 25,27 mkw. składa się z sali głównej sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego oraz toalety. Nieruchomość zlokalizowana n...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

395 000 PLN (15 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1970
14776019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25905 14776019 Jedyny taki lokal w Darłowie !Doskonała lokalizacja- Plac Kościuszki Plac Kościuszki stanowi dawny rynek miejski z centralnie umiejscowionym Ratuszem. Wzdłuż placu usytuowane są budynki mieszkalne w zabudowie zwartej z lokalami usługowymi w przyziem...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 910 000 PLN (7 640 zł/m2)

1
-
250 m2
1930
14327640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 2638362 14327640 Pensjonat o pow. 340 m2, składający się z 6 apartamentów z aneksami kuchennymi i łazienkami. W pełni wyposażone wraz z meblami ogrodowymi i grillem. Obiekt działający, całoroczny. W bliskiej odległości od plaży i centrum Darłówka. Obiekt przyjazny d...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 300 000 PLN (9 706 zł/m2)

-
-
340 m2
-