• Nieruchomości komercyjne
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 14 396

15717513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pomost/Linia brzegowa- pod Hotel, Salę weselną 24533818 15717513 *MIŁOMŁYN- WILLA Z PRYWATNYM POMOSTEM I 75M LINII BRZEGOWEJ JEZIORA ILIŃSKIEGO*Wyjątkowe miejsce z potencjałem - hotel, pensjonat, sala weselna!Miłomłyn- nieruchomość z linią brzegową jeziora !Idealne miejsce dla miłośników wodnych aktywności oraz os...

Miłomłyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

3 799 000 PLN (8 634 zł/m2)

7
-
440 m2
1997
15870158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia funkcjonalne biuro z garażem – Gdańsk 27421521 15870158 Do wynajęcia funkcjonalne biuro z garażem - Gdańsk, dzielnica KokoszkiSzukasz przestrzeni, która będzie wygodna dla zespołu, dobrze skomunikowana i gotowa do działania od zaraz? To biuro spełnia wszystkie kluczowe wymagania biznesowe - bez kompromisó...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 000 PLN (106 zł/m2)

5
-
85 m2
2012
15753595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domki nad morzem! - Jastrzębia Góra 25199944 15753595 Ośrodek wypoczynkowy z domkami nad morzem - Jastrzębia Góra, TupadłyAtuty nieruchomości:7 komfortowych domków całorocznych (łącznie ok. 600 m² powierzchni użytkowej)Każdy domek z prywatnym jacuzzi, a na terenie dodatkowo fińska sauna, pergola, plac z...

Tupadły (Pomorskie, gm. Władysławowo)

6 300 000 PLN (3 150 zł/m2)

12
-
2000 m2
-
15626250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBIEKT MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWY W WEJHEROWIE 22739624 15626250 Na sprzedaż obiekt magazynowo - przemysłowy w Wejherowie!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo - przemysłowy o powierzchni 2170 m², z budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 275 m². To idealna przestrzeń dla firm z branży magazynowej...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 150 000 PLN (530 zł/m2)

1
-
2170 m2
-
15876861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy 72,2 m² | Reda, ul. Obwodowa 27558216 15876861 Lokal usługowy 72,2 m² • Reda, ul. ObwodowaParter • Duże witryny • Dwa wejścia • Idealny pod handel i usługiOferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 72,2 m², położony na parterze budynku przy ul. Obwodowej w Redzie. To doskonał...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

540 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
72 m2
-
15870159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne biuro 133 m² – 7 pomieszczeń i parking 27421522 15870159 Szukasz funkcjonalnego biura dla swojej firmy, które możesz od razu zacząć użytkować? Ta nieruchomość to dobrze zaprojektowana przestrzeń z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz wygodnym zapleczem i parkingiem.Atuty nieruchomościdostępna od zaraz7 pomi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 000 PLN (38 zł/m2)

7
-
133 m2
2005
15630319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOCHODOWY KOMPLEKS 4 DOMÓW NAD MORZEM | JANTAR 22845047 15630319 DOCHODOWY KOMPLEKS 4 DOMÓW NAD MORZEM JANTAR GOTOWY BIZNES CAŁOROCZNYNa sprzedaż funkcjonujący, całoroczny obiekt inwestycyjny zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Jantar, na działce o powierzchni 1080 m².Gotowy biznes z ugruntowaną działalnośc...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

2 799 000 PLN (9 996 zł/m2)

4
-
280 m2
2019
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 900 PLN (25 zł/m2)

5
1
117 m2
1990
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900
15823027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641663 15823027 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 112,75 m², usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym z wygodnym parkingiem dla klientów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkie...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

6 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
112 m2
2025