• Nieruchomości komercyjne
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 14 378

14599227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147465 14599227 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Możliwość podziału lokalu na 89m2+52m2.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę str...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 851 PLN (55 zł/m2)

11
-
141.75 m2
-
14558341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 141585 14558341 Przeznaczenie : UsługihandelPowierzchnia :124,20 m2 Opłata czynsz za m2:78,68 PLN Koszty eksploatacyjne za m2 :18,5 PLNOpłaty dodatkowe : opłaty licznikowe w lokalu (prąd, woda: ogrzewanie - wg. udziału).Współczynnik części wspólnych : 5,90%Okres N...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 772 PLN (79 zł/m2)

11
-
124.2 m2
-
14494841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 131109 14494841 Lokal biurowy 330 m.kw.na Ursynowie.PARKINGBudynek posiada naziemny parking strzeżony, oraz parking zewnętrzny . Miejsca parkingowe naparkingu strzeżonym są numerowane i indywidualnie przypisane - 5 0 €miejscem - c . Parking przylegający d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 839 PLN (51 zł/m2)

10
-
330 m2
-
14454937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 128633 14454937 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 150 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 750 PLN (65 zł/m2)

5
-
150 m2
-
14346653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 123910 14346653 Lokal biurowy 140 m.kw. na Mokotowie !!Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 750 PLN (63 zł/m2)

11
-
140 m2
-
14308445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 108817 14308445 Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. Biuro 43 m.kw. - 2 lokalowy moduł.W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa UPC.Cena najmu netto za 1m2 - 56 PLNDo powyższej ceny należy dodać koszty eksploatacyjn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 408 PLN (56 zł/m2)

3
-
43 m2
-
14176165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105037 14176165 Lokal 121,94 m2 - 2, piętro 2, 6 pomieszczeń. POKOJE - 17, 15, 19, 13, 12, 33Lokal o charakterze biurowym, pełne okablowanie. Pomieszczenie socjalne nakorytarzu. Wysokość lokalu 3 mCzynsz: 48,50 zł netto (łącznie z opłatami eksploatacyjnymi).Loka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 PLN (49 zł/m2)

6
-
20 m2
-
14176199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105019 14176199 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 1279,96 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elew...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

98 587 PLN (77 zł/m2)

11
-
1288 m2
-
14141222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 104118 14141222 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 149 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy . WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182 Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 53 zł ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 897 PLN (53 zł/m2)

11
-
149 m2
-
14026684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 102306 14026684 BIURA na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego. !!!Wielkość biura 34 m.kw. 2 pokoje.Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych.Dostęp do wszelkich środków komunikacji miejskiej .Idealne pod każdą działalność.B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 210 PLN (65 zł/m2)

2
-
34 m2
-
13797652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 100183 13797652 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 19,6m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum, tramwaje).REPREZENTACYJNE WEJŚCIE. Wysoki standard. Idealne pod KANCELARIĘ PRAWNĄ.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 274 PLN (65 zł/m2)

2
-
19.6 m2
-
13601734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 98633 13601734 Lokal biurowy w centrum Warszawy.DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: 210 m.kw. - 7 pokoi, wc. i aneks kuchenny. Dostępny są także moduły biurowe o innych powierzchniach. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 650 PLN (65 zł/m2)

7
-
210 m2
-