• Nieruchomości komercyjne
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 14 380

13051860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86909 13051860 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 044 PLN (58 zł/m2)

11
-
18 m2
2000
13051861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86907 13051861 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaja. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 178 PLN (62 zł/m2)

11
-
19 m2
2000
12915933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86214 12915933 tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 10,5Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Wa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 PLN (70 zł/m2)

2
-
10.5 m2
1878
12840435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85872 12840435 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości którą jest Hotel - Dom - Pensjonat - Inwestycja - Lokata Poprowadzenie inwestycji przynosi co miesiąc czyste dochody rzędu 30.000 zł miesięcznie . Inwestycja położona jest na działce 1000m na pograniczu ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 500 000 PLN (7 000 zł/m2)

12
-
500 m2
2008
12652497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 85262 12652497 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 39 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy . WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182 Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 PLN (60 zł/m2)

2
-
39 m2
-
12652427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 85221 12652427 Do wynajęcia powierzchnia ok. 46 m.kw.- w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). 2 pokoje.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (65 zł/m2)

2
-
46 m2
1955
12550037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84681 12550037 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
728 m2
2019
12550071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84679 12550071 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (63 zł/m2)

11
-
132 m2
2019
12499198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84517 12499198 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 530 PLN (78 zł/m2)

11
-
161 m2
2019
15331271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16011272 15331271 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 19 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 267 PLN (65 zł/m2)

7
-
19.5 m2
1955
14642925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154732 14642925 Biura w Śródmieściu Warszawy.Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada.. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Okolica obfituje w restauracje, sklepy i szereg punktów usł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 783 PLN (72 zł/m2)

11
-
412 m2
-
14642840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154725 14642840 Biura w Śródmieściu Warszawy.Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada.. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Okolica obfituje w restauracje, sklepy i szereg punktów usł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 279 PLN (72 zł/m2)

11
-
17.7 m2
-