• Nieruchomości komercyjne

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 262m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 3 300 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Posiadam w ofercie ostatni lokal usługowy w Kamienicy Siemensa, w samym centrum deptaka ul. Piotrkowskiej:
- lokal o łącznej powierzchni 262 m2 (w tym 42 m2 ogrodu zimowego lub ogródka otwartego)
- cena do negocjacji - SPRZEDAŻ lub NAJEM
- umowa przedwstępna 10% ceny, pozostałe transze do uzgodnienia, odbiór Q3.2026
Luksusowa Kamienica Siemensa po rewitalizacji przy Piotrkowskiej 96.

Lokal idealny na restaurację, klinikę, gabinety, biuro.
Lokal nowy, nowe instalacje, w tym wentylacja gastronomiczna, gaz, energia 33 kW, nowe izolacje, wysokość pomieszczeń do 4m, zgoda na sprzedaż alkoholu, zgoda na szyld reklamowy.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15517320
  • Data publikacji: 16 maja 2026 05:37 (18 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11

Film:

Mapa

Łódzkie, Łódź, Śródmieście ,
Mateusz

Mateusz

+48XXXXXX064
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

szybkokomercyjne.pl / 15517320

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 300 000 PLN

12 595 zł/m2
Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

Mateusz

+48513354064

Główne cechy:

  • Powierzchnia 262m2
  • Pokoje 11

Opis - Lokal usługowy

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
- cena do negocjacji - SPRZEDAŻ lub NAJEM
www.kamienicasiemensa.pl
Lokal idealny na restaurację, klinikę, gabinety, biuro.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15517320
  • Data publikacji: 16 maja 2026 05:37 (18 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11