• Nieruchomości komercyjne

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje12
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 631m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 7 000 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy1896

Opis szczegółowy

Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w Arturówku
To nie jest standardowa nieruchomość inwestycyjna. To unikalny, historyczny obiekt położony w jednej z najbardziej prestiżowych i jednocześnie najbardziej ograniczonych pod względem podaży lokalizacji w Łodzi.
XIX-wieczny pałacyk myśliwski w otulinie Lasu Łagiewnickiego daje możliwość stworzenia projektu o wyjątkowej wartości rynkowej i wizerunkowej.
Dlaczego ta nieruchomość jest wyjątkową inwestycją?
Lokalizacja, której nie da się odtworzyć
Arturówek to jeden z najbardziej pożądanych kierunków rozwoju segmentu premium w Łodzi.
Bezpośrednie sąsiedztwo rezerwatu przyrody, stawów oraz terenów rekreacyjnych sprawia, że wartość tego typu nieruchomości systematycznie rośnie, a dostępność podobnych obiektów praktycznie nie istnieje.
Historyczny charakter budujący wartość marki
Nieruchomości zabytkowe o zachowanej architekturze i autentycznym klimacie posiadają dziś ogromny potencjał komercyjny.
To idealna przestrzeń pod:
butikowy hotel premium,
prywatny klub lub family office,
ekskluzywne centrum wellness,
klinikę medycyny estetycznej,
rezydencję prywatną klasy luxury.
Gotowa infrastruktura i duża powierzchnia użytkowa
Kompleks obejmuje:
budynek główny o powierzchni 631 m²,
budynek gospodarczy / wozownię o powierzchni 271 m²,
działkę o powierzchni blisko 4000 m².
Istniejący układ funkcjonalny pozwala na etapową modernizację lub szybkie uruchomienie działalności.
Potencjał wzrostu wartości
Rynek nieruchomości premium coraz mocniej premiuje projekty butikowe, kameralne oraz oparte na historii i unikalnej lokalizacji.
Takie obiekty są praktycznie niemożliwe do odtworzenia we współczesnych realiach urbanistycznych.
Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z ulg związanych z nieruchomościami zabytkowymi, co znacząco wpływa na opłacalność rewitalizacji.
Inwestycja z charakterem
To propozycja dla inwestora, który rozumie, że największą wartość budują dziś:
unikalność,
historia,
ograniczona podaż,
prestiż lokalizacji,
doświadczenie, którego nie oferują standardowe inwestycje.
Ta nieruchomość daje możliwość stworzenia projektu wyjątkowego zarówno pod względem biznesowym, jak i wizerunkowym.
Zapraszamy do rozmowy na temat potencjału inwestycyjnego oraz możliwości rozwoju nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15839793
  • Data publikacji: 13 maja 2026 10:37 (3 dni temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 12

Mapa

Łódzkie, Łódź, Bałuty ,
Rafał Nawacki

Rafał Nawacki

+48XXXXXX862
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Łódź, Bałuty

szybkokomercyjne.pl / 15839793

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

7 000 000 PLN

11 094 zł/m2
Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

Rafał Nawacki

+48699585862

Główne cechy:

  • Powierzchnia 631m2
  • Pokoje 12
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1896

Opis - Lokal usługowy

Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w Arturówku
Dlaczego ta nieruchomość jest wyjątkową inwestycją?
Lokalizacja, której nie da się odtworzyć
Historyczny charakter budujący wartość marki
To idealna przestrzeń pod:
butikowy hotel premium,
prywatny klub lub family office,
ekskluzywne centrum wellness,
klinikę medycyny estetycznej,
rezydencję prywatną klasy luxury.
Gotowa infrastruktura i duża powierzchnia użytkowa
Kompleks obejmuje:
budynek główny o powierzchni 631 m²,
budynek gospodarczy / wozownię o powierzchni 271 m²,
działkę o powierzchni blisko 4000 m².