• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 850

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733883 15885572 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 21,24 m2 na 1 piętrze w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 PLN (81 zł/m2)

1
-
21 m2
2003
15885568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733881 15885568 Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3-4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (455 zł/m2)

1
-
11 m2
2019
15885571 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733875 15885571 Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3-4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (509 zł/m2)

1
-
11 m2
2019
15876529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539119 15876529 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 4 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (321 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15876499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538971 15876499 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 5 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 950 PLN (386 zł/m2)

1
-
18 m2
2008
15865982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308096 15865982 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 365 PLN (65 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15882318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659249 15882318 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (389 zł/m2)

1
-
9 m2
2020
15876539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539121 15876539 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (321 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15876549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539120 15876549 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (321 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15876500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538974 15876500 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 2 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (409 zł/m2)

1
-
11 m2
2008
15876490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538973 15876490 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (348 zł/m2)

1
-
12 m2
2008
15876480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538972 15876480 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (348 zł/m2)

1
-
12 m2
2008