• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 936

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15835641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26907363 15835641 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 442,15 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 078 PLN (84 zł/m2)

1
-
442 m2
2013
15820698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627874 15820698 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 261 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 073 PLN (73 zł/m2)

11
-
261 m2
2010
15876495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538955 15876495 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (404 zł/m2)

1
-
23 m2
2007
15876401 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27536744 15876401 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.22 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

594 PLN (27 zł/m2)

1
-
22 m2
1990
15876323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535373 15876323 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.427 m2 na 19 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 973 PLN (101 zł/m2)

5
-
427 m2
2007
15876321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535371 15876321 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.452m2 na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 489 PLN (101 zł/m2)

6
-
452 m2
2007
15876293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535221 15876293 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.666 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w OKOLICACH Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 026 PLN (101 zł/m2)

3
-
666 m2
2007
15876288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27534875 15876288 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.104 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 466 PLN (101 zł/m2)

3
-
104 m2
2007
15874955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27520816 15874955 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 720 PLN (266 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15872948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27506783 15872948 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15,94 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 275 PLN (85 zł/m2)

1
-
15 m2
1993
15876531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539088 15876531 Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (431 zł/m2)

1
-
13 m2
2019
15876449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537874 15876449 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 720 PLN (266 zł/m2)

1
-
14 m2
2008