• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Tarczyn Lipowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lipowa

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Tarczyn

15466631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia magazyn 100 m w Tarczynie 19193118 15466631 Do wynajęcia magazyn 100 m2, ( 3 garaże, 2 garaże obok siebie), wysokość 3 m.. , ocieplony , przy głównym ciągu komunikacyjnym, jednomiesięczna kaucja + opłaty licznikowe. Zapraszam do oglądania....

Tarczyn, Tarczyn

2 000 PLN (20 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15890699 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883289 15890699 Lokal przy trasie E7 magazyn + biuro + parkingDo wynajęcia lokal użytkowy pod usługi magazyn showroom serwisBezpośrednio przy trasie S7 Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy trasie S7 (przed Tarczynem) - z doskonałą widocznością z drogi, d...

Tarczyn (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

8 500 PLN (46 zł/m2)

5
-
183.5 m2
1981
15719267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24563994 15719267 Do wynajęcia: hotel pracowniczy Suchodół k. Tarczyna Nowo wybudowany obiekt o powierzchni 100 m², przystosowany dla min. 12 pracowników – idealne rozwiązanie dla firm poszukujących zakwaterowania w okolicy Warszawy, Tarczyna, Mszczonowa i Grójca.Loka...

Suchodół (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

9 999 PLN (95 zł/m2)

11
-
105 m2
2024