Lokal Biurowy • wynajem • 93 m² • 4185

Szczegóły
Cena: 4185
Porównaj ceny
Rodzaj obiektu: Lokal Biurowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Liczba pomieszczeń 1
Powierzchnia: 93 m²
Data: 04.12.2019
Numer ogłoszenia: 12954367

Na wynajem powierzchnia biurowa w nowo powstającym, nowoczesnym biurowcu, w niedalekim sąsiedztwie lotniska.


Pięciokondygnacyjny budynek, o nowoczesnej architekturze, z przeszkleniami na całej szerokości elewacji. Powierzchnia przeznaczona na wynajem to 93 m2, w układzie open space, na drugiej kondygnacji, z możliwością dowolnego podziału/aranżacji. Budynek wyposażony w cichobieżną windę.  Duże przeszklenia zapewniają dobre doświetlenie pomieszczeń. Całość objęta wydajnym systemem klimatyzacji. Okna uchylne. Lokale w standardzie deweloperskim. W pełni wykończone zostaną ciągi komunikacyjne oraz toalety na każdym piętrze.


Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do obwodnicy trójmiejskiej i lotniska, odległość do centrum Wrzeszcza 10 km, do Gdańska Głównego 13 km. Przystanek autobusowy w odległości 30 metrów od budynku.


Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni od 90 m2 do 1100 m2. Budynek zostanie oddany do użytku w II kwartale 2019 roku. Opłaty eksploatacyjne ok 13 zł/m2. W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę o kontakt.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja na mapie

Przeglądasz: Lokal Biurowy Biuro wynajem Budowlanych Kokoszki Gdańsk