• Nieruchomości komercyjne

2 000 000 PLN (4 000 PLN/m²) ARCHIWALNA

Wyszogród (Mazowieckie)

Lokal usługowy

 • Pokoje12
 • Łazienki-
 • Powierzchnia500.00m²
 • Rodzaj Lokal usługowy
 • Cena 2 000 000 PLN
 • MiastoWyszogród
 • Rok budowy2008

Opis szczegółowy

STAJA PALIW LPG. Działka 1 ha. Obiekt usytuowany bezpośrednio przy drodze krajowej Nr 50 pomiędzy Sochaczewem a Wyszogrodem. Na dzień dzisiejszy funkcjonująca stacja LPG, posiada dwa zbiorniki po 4850 litrów. Odmierzacz gazu płynnego firmy DRAGON 10. Pozwolenie na wybudowanie zbiorników na paliwa płynne wraz z pełną infrastrukturą techniczną niezbędną do funkcjonowania stacji paliw. Natężenie ruchu drogowego między godz. 6:00 a 22:00 wynosi około 10 tys. samochodów. Na działce, poza stacją, nowy budynek wybudowany w 2009r. Powierzchnia budynku 300 m2 z przeznaczeniem na sklep, bar i obsługę stacji benzynowej. Dostosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej i handlowej. W części gastronomicznej sala konsumpcyjna, kuchnia, bar, zaplecza socjalne. W części handlowej sala sprzedażowa, zaplecze socjalne, toalety dla klientów. Budynek częściowo wykończony do własnej aranżacji. Wszystkie instalacje wraz z klimatyzacją podłączone. Pozwolenia na uruchomienie stacji paliw oraz na wybudowanie prawo i lewoskrętów. Możliwość zorganizowania parkingu dla TIR oraz dokupienia sąsiedniej działki 1 ha. Cena bez podatku VAT.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Pokaż więcej

Szczegóły

 • Numer oferty w agencji: 147/3376/OOS
 • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 9471681
 • Liczba pokoi: 12
 • Stan: Ogrzewanie (własne)

Mapa

Mazowieckie, Wyszogród
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.